Özel Üretim Konteyner

Özel üretim konteyner; yaşam alanlarından, kafe, büfe, restoran ve ofislere kadar hepsi özel çelik konstrüksiyon sistemleri ile yapılmaktadır. Sonradan vida bağlantısı olmayan kendiliğinden bağlantılı olan bu sistemlerin tümü her türlü iklime karşı mukavemet gösteren özel yapıdadır.

Özel tasarım konteyner, iç yapılarında poliüretan malzemeler kullanılmaktadır. Zeminlerinde ise güçlendirilmiş çelik halatlar vardır. Direk olarak toprağa değil, beton temellere oturtulan bu yapılar yüksek sarsıntılara karşı olağanüstü koruma oluşturmaktadır. Deprem gibi doğal afetlerde yıkılması veya hasar görmesinin imkanı yoktur.

Özel üretim konteyner nano teknolojik malzemeler ile üretildikleri için yangınlara karşı özel bir koruma sağlamaktadır. Hiçbir şekilde tutuşmayan ve üzerinde alev tutmayan yapılardır. Bu yapılarak sonradan ısı yalıtım ve ses yalıtım işlemleri yaptırmaya gerek yoktur. Kendiliğinden ısı yalıtımı olan bu ürünlerde kışın sıcak hava içeriden dışarı çıkmazken yazın da alanların soğutulması çok kolay olmaktadır.

Özel imalat konteyner içerisinde bütün elektrik tesisatları, su tesisatları ve ısınma tesisatları hazır olarak bulunmaktadır. Sonradan bu tesisat sistemlerinin çekilmesine gerek yoktur. Özel üretim konteynerler yaşam alanlarında olduğu gibi uluslararası taşımacılıkta kullanılan konteyner sistemlerinde de uygulanabilmektedir. İstenen büyüklükte ve özelliklerde yapılabilen bu taşıma konteynerleri de her türlü güvenlik önlemi ile üretilmekte ve satışa çıkarılmaktadır.

Özel üretim konteyner bir aylık bir süre içerisinde hazırlanmaktadır. Bu süre zarfından sonra ise üretici firma tarafından istenilen adreste kurulmaktadır. Kurulma süresi olarak ise maksimum on beş günlük bir süre gerekmektedir. Bu yapılar parçalanmış halde getirilir ve usta teknisyenler tarafından uygulanır. Yapıların uygulanmasında ve nakliyesindeki hiçbir duruma karışmaz ve bu nakliye masraflarını üstlenmemiş olursunuz. Kurulumuna kadar geçen bütün sürenin masrafları üretici firmaya aittir. Sizin tek yapmanız gereken yapının bürokrasi işleri ile uğraşmak olacaktır. Gerekli belediye izinleri ve imar izinlerini sizin bizzat almanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir